HÜLYA TACLI SİGORTA ACENTELİĞİ

Kısa Açıklama :  GROUPAMA SİGORTA ACENTESİ
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.groupama.com.tr
Bulunduğu Şehir :  Sivas
Adres :  ATATÜRK CADDESİ VAKIFLAR İŞ HANI KAT 1 SİVAS
Telefon :  346 2219190
Faks :  346 2219190
Firma Detaylı Açıklama
Hakkımızda

HÜLYA TACLI SİGORTA Arc.Hizm. 1997 yılından Bu güne kadar 15 YILDIR Yangın Sigortaları, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza sigortası, Deprem sigortası (DASK), Mühendislik Sigortaları, Tarım Sigortası, Kasko Sigortası, Konut ve İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası, Sağlık sigortası, Eczane sigortası, Yangın sigortası,Trafik sigortası, Yeşil Kart Sigortası Branşlarında Hizmet vermektedir. Ayrıca, Ticari ve Endüstriyel risk sigortaları, Sektörün lider sigorta şirketi olan ve 1959 Yılından Buyana Hizmet veren Başak Sigorta ve Türkiye’nin köklü sigorta şirketlerinden Güven Sigorta ile birleşmesini tamamlayarak, 30 Eylül 2009 tarihinden itibaren Groupama Sigorta ünvanını alan GROUPAMA SİGORTA nın tüm branşlarında Hizmet veren "TAM YETKİLİ ACENTESİ'DİR.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri, teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir. Hedefimiz Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek.

Vizyonumuz

Türkiye'de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir Acente olmaktır. Günümüzde görünür görünmez kazalar hayatımızı alt üst edebiliyor. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışsanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin GROUPAMA Sigorta Acentesi olarak size destek olalım.