zeybel sigorta

Kısa Açıklama :  HAKKIMIZDA Kalite Anlayışımız Koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmış profesyonel kadromuzun müşterilerimize hizmet kalitesi ile birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak,
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.zeybelsigorta.com
Bulunduğu Şehir :  İzmir
Adres :  mersinli mh. fatih cd. no:86/a mersinli konak izmir
Telefon :  2324864848
Faks :  2324864141
Firma Detaylı Açıklama
HAKKIMIZDA

Kalite Anlayışımız

Koşulsuz müşteri tatmini sağlayacak sorumluluklarla donatılmış profesyonel kadromuzun müşterilerimize hizmet kalitesi ile birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için mücadele vermek ve en önemlisi güven duyulan bir acente olmak temel prensibimizdir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetine önem veren, iddialı, gerçekçi, değişime yatkın, mükemmeliyetçi, referans olarak gösterilebilen, çevresine duyarlı, rekabetçi, hızlı ve ulaşılabilir bir acente olarak hizmet ettiğimiz sigorta sektöründe EN İYİ olma çabamızdayız. Ayrıca iş hayatımızdaki 26 yıllık iş tecrübemizde sizlere en iyisini sunmak için en iyi kaliteyi vermeye çalışmak önceliğimiz. Gerek emlak gerek galeri sektöründe geliişen tecrübemizle sizlere uygun olanı sunmak için çabalar göstermekteyiz.