PIRLANT GRUP SİGORTA ve ARACILIK HİZMETLERİ

Kısa Açıklama :  Bireysel Emeklilik, Hayat Sigortası, Ferdi Kaza, Sağlık Sigortası, Araç Sigortası, Kasko
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.pirlantgrupsigorta.com
Bulunduğu Şehir :  Balıkesir
Adres :  Plevne Mh. Savaştepe Cd. No:16 Kat:2 Daire:12 ( KAHVE DURAĞI ÜSTÜ) Balıkesir / MERKEZ
Telefon :  0532 176 76 48
Faks :  0266 249 42 40
Firma Detaylı Açıklama
" Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler "

Pırlant Grup sigorta 23/09/2016 tarihinde Balıkesir'de kuruldu. Balıkesir ticaret ve sanayi odasına kayıtlı olan acentemiz başbakanlık hazine müsteşarlığı nın verdiği yetkilere dayanarak tobb (türkiye odalar ve borsalar birliği ) tarafından verilen T13927 - ZJUR belge numarası ile yetkilendirilmiş bir sigorta acentesidir

Şirketimiz Türkiyede gelişen Bireysel Emeklilik Alanında da Yine Sektöre ve değişen dünya şartlarına ayak uydurmayı kendine prensip edinmiş olan şirketimiz Vakıf Emeklilik ile acentelik sözleşmesi yapmış BES (Bireysel Emeklilik) alanında da kendine yer edinmiştir.

Gelişen ve değişen dünya şartlarına göre Şirketimizde Kendini Sürekli yenileyerek İnternet ve sosyal medya yatırımlarını ve alt yapısını tamamlamış müşterilerine bu alanda da hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

Misyonumuz;

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesi, sağladığımız güvenve maksimum müşteri memnuniyetini sağlayarak Türkiye de örnek sigorta aracılık kurumu konumuna gelerek acente sektörüne öncülük etmek.