Hakan Çakır Sigorta Arc.Hizm.

Kısa Açıklama :  GÜNEŞ SİGORTA A.Ş. YETKİLİ ACENTELİĞİ
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.hakansigorta.com
Bulunduğu Şehir :  Ankara
Adres :  Yenimahalle /ANKARA
Telefon :  312 3325521
Faks :  312 3325523
Firma Detaylı Açıklama
Hakkımızda

Hakan Sigorta Arc.Hizm. 2004 yılından Bu güne kadar ,Yangın Sigortaları, Nakliyat Sigortası, Ferdi Kaza sigortası, Deprem sigortası (DASK),Mühendislik Sigortaları, Tarım Sigortası, Kasko Sigortası, Konut ve İşyeri Sigortası, Seyahat Sigortası, Sağlık sigortası, Eczane sigortası, Yangın sigortası,Trafik sigortası, Yeşil Kart Sigortası Branşlarında Hizmet vermektedir.Ayrıca, Ticari ve Endüstriyel risk sigortaları, Sektörün lider sigorta şirketi olan ve 55 yıllık bir temiz geçmişi olan Güneş Sigorta'nın tüm branşlarında Hizmet veren "A" TİPİ YETKİLİ ACENTESİ'DİR. Firma sahibimiz olan Hakan ÇAKIR ise 9 yıldır bu camianın içinde yer almaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp bilgiye ve deneyime dayalı hizmetlerimizi sunarak ihtiyaçları en kısa zamanda ve doğru bir şekilde karşılamaktır. Ayrıca acente özel indirimleri, teknik ve hasar konusunda uzman personelimizle satış sonrası müşteri memnuniyeti, sigorta danışmanlığı, ücretsiz hizmetler bizi diğer acentelerden ayıran faktörlerdir.Hedefimiz Siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve daha etkili hizmet vermek.

Vizyonumuz

Türkiye'de sigortacılık sektöründe uluslararası standartlarda ve kalitede hizmet veren lider bir Acente olmaktır. Günümüzde görünür görünmez kazalar hayatımızı alt üst edebiliyor. Tasarruflarınızla zararları gidermeye çalışsanız bile mevcut birikimleriniz her zaman zararınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin Güneş Sigorta olarak size destek olalım.