AKMAN SİGORTACILIK ARA. HİZ. LTD. ŞTİ

Kısa Açıklama :  Her türlü sigortacılık işlemleriniz de en doğru teminat ve en uygun fiyatla hizmet vermekteyiz.
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.akmansigortacilik.com.tr
Bulunduğu Şehir :  İzmir
Adres :  Aksoy Mah. Fazıl Bey Cad. No:99/B Karşıyaka / İZMİR
Telefon :  232 3235523
Faks :  232 3235522
Firma Detaylı Açıklama
Tüm Branş dallarında sizlere hizmet veren AKMAN SİGORTACILIK, bu hizmeti sağlarken devamlı müşteri memnuniyetini hedefleyen, müşteri ilişkilerinde her zaman uzman bilgi yapısı, deneyimi, dürüstlük ve müşteriye verilebilecek tüm bilgileri eksiksiz ve hedefine en uygun bir şekilde vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Sosyal sorumluluk çerçevesinde, etkin ve çevresine tamamen duyarlı bir çalışma yapısına sahip olan AKMAN SİGORTACILIK , Kaza Sigortasından, Konut Sigortasına ve nakliyattan seyahate kadar tüm sigorta branşlarında siz değerli müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet anlayışına sahiptir.

Sigortacılık esaslarını tam ve eksiksiz takip eden firmamız müşteri odaklı çalışma tarzı ile de her müşteriye ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak en iyi şekilde yönlendirip alabileceği verimi maksimuma çıkarmak için kendi içerisindeki tüm öz kaynakları kullanmaktadır.

Bu sebepten dolayı AKMAN SİGORTACILIK müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur ve tutmaya da devam edecektir.

Geniş bir müşteri portföyü olan AKMAN SİGORTACILIK kendi bünyesinde ki çalışanları ve müşterilerinden gelen her türlü görüş ve önerileri değerlendirerek mevcut müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.