Atasun Evden Eve Nakliyat

Kısa Açıklama :  Atasun Evden Eve Nakliyat ile sizde sigortalı ve kaliteli ev taşıma hizmeti alın.
Kategori :  Sigorta Acentesi
Web Adresi :  http://www.atasunnakliyat.com.tr
Bulunduğu Şehir :  İzmir
Adres :  İnkılap, Mehmet Akif Cd. No:23, K:3 D:3 35380 Buca/İzmir, Türkiye
Telefon :  02324528288
Faks :  02324528288
Firma Detaylı Açıklama
Sadece Ev Taşımıyoruz Her şeyi Taşıyoruz
Sadece İzmir Evden eve taşımacılık konusunda değil, fabrika, mağaza, süper market, banka, ofis v.b. gibi eve nazaran oldukça büyük taşıma işlemlerinizi de yerine getiriyoruz. Atasun Nakliyat , internet sayfamızda bulunan referanslarından da anlaşılacağı gibi daha önce banka, ofis, süper market, market, kütüphane gibi yapıları da başarıyla taşımıştır. İzmir en iyi nakliyeci ünvanına sahip olmak için kendimizi geliştirip her gün daha ileriye gitme yolunda adımlar atıyoruz.
İzmir Nakliye Şirketiyiz
Büyük küçük ayırt etmeden sizler için her türlü taşıma ihtiyacını karşılayan bir firma olmak hedeflerimizden biridir. Atasun, İzmir nakliye firması Şirinyer, Buca'da bulunan ofisimizi ziyaret edebilir, taşımacılık hizmetleri konusunda bilgi alabilirsiniz.
Yüksek kalite ile uygun fiyata nakliyecilik yapmaktayız. Amatörce değil yenilikçi ve her biri alanında uzman kadromuzla isteklerinize cevap vermekteyiz. Bünyemizde taşıma işçisi yanı sıra demontaj montaj işleriniz ile ilgilenen uzman marangoz ekibimiz ve taşıma giderleri ve cinsini, paketlemenin nasıl yapılacağını belirleyen uzman nakliye eksperlerimiz bulunmaktadır.